-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги, пов’язані з використанням спортивних споруд ДК 021:2015 - 92620000-3 – Послуги, пов’язані зі спортом
Оголошено тендер
367 200.00
UAH
Номер:
d1658ed9f9d5409c89d2fbb9c4bb6158
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-25-016066-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА
×
-
Код ЄДРПОУ:
20513011
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Іванова, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА
×
-
Код ЄДРПОУ:
20513011
-
Контактна особа:
Лотарєв Антон Геннадійович 0664429886 dussh2024@ukr.net
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Іванова, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
367 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги, пов’язані з використанням спортивних споруд
ДК 021:2015 - 92620000-3 – Послуги, пов’язані зі спортом
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.03.2025 16:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги, пов’язані з використанням спортивних споруд у складі спортивного залу
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Послуги, пов’язані з використанням спортивних споруд (басейну) для занять з плавання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума367 200.00 UAH