-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Газове паливо (Природній газ)
Тендер Prozorro UA-2025-03-28-004508-a
Торги не відбулися
5 551 161.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 727.43 UAH
мін. крок: 0% або 727.43 UAH
Номер:
a3b4ca30f362402aa9c45117768dabc6
Внутрішній номер закупівлі:
24854724
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-28-004508-a
Замовник:
КЕВ м. Мукачево
×
-
Код ЄДРПОУ:
08439994
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Берегівська-Об'їздна, 1-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ольга Павлище +380313138604 kevmuk_ekonom@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 551 161.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.03.2025 11:39 - 02.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.03.2025 11:39 - 05.04.2025 11:19
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴5 405 674.20 Газове паливо (Природній газ)
- Лот №2 ₴145 486.80 Газове паливо (Природній газ)