-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (Природній газ)
Оголошено тендер
5 551 161.00
UAH
Номер:
70201a55db8c44ad9843787e0063079d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-28-000941-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЕВ м. Мукачево
×
-
Код ЄДРПОУ:
08439994
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Берегівська-Об'їздна, 1-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
КЕВ м. Мукачево
×
-
Код ЄДРПОУ:
08439994
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Берегівська-Об'їздна, 1-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
5 551 161.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (Природній газ)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
28.03.2025 09:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума5 551 161.00 UAH