-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Тендер Prozorro UA-2025-03-28-002264-a
Завершена
113 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 130.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 130.00 UAH
Номер:
a30b6879cea144699e2992ed60ea2e6c
Внутрішній номер закупівлі:
24852351
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-28-002264-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42855067
-
Адреса:
44702, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Драгоманова, буд. '41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Рудаєва +380936467524 stomatpoliklinikav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
113 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.03.2025 12:28 - 03.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.03.2025 12:28 - 06.04.2025 00:00
Період кваліфікації:
06.04.2025 00:00 - 07.04.2025 15:15
Період завантаження договору:
13.04.2025 00:00 - 23.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴113 000.00 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади