-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Оголошено тендер
113 000.00
UAH
Номер:
1b22722edbb048ddabdbb9ede8311500
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-27-008372-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42855067
-
Адреса:
44702, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Драгоманова, буд. '41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42855067
-
Адреса:
44702, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Драгоманова, буд. '41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
113 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.03.2025 13:54
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
В 11 позиції Пульпоекстрактори Perfect 25мм 10шт/уп НК 024:2023 31875 вважати помилковим. Правильний НК 024:2023 35784.
-
Дата публікації:
28.03.2025 10:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Фотополімерна лампа Woodpecker LED-С
×
-
НК 024:2023:
35775 Лампа полімеризаційна стоматологічна/хірургічна
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Ендомотор Woodpecker E Com+
×
-
НК 024:2023:
16355 Апекслокатор ендодонтичний
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Скайлер Woodpecker UDS-E LED
×
-
НК 024:2023:
47750 Система для обтурації кореневих каналів
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Наконечник турбінний з кнопковою фіксацією бора зі світлом М4 СОХО
×
-
НК 024:2023:
31823 Наконечник стоматологічної бормашини
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Кутовий наконечник для мікромотора з кнопковою фіксацією бора СОХО
×
-
НК 024:2023:
31823 Наконечник стоматологічної бормашини
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Дзеркало стоматологічне Ханекрат Економі
×
-
НК 024:2023:
31776 Дзеркало стоматологічне
Кількість
50 штука
Період постачання
(не задано)
Серветки стоматологічні нагрудні Dry Back Medicom №500/пач.
×
-
НК 024:2023:
61050 Нагрудник стоматологічний
Кількість
3 пачка
Період постачання
(не задано)
Стоматологічні карпульні голки Master 0,3х25; 0,4х36 0,3х16 №100
×
-
НК 024:2023:
12740 Разова голка на стоматологічний шприц
Кількість
30 пачка
Період постачання
(не задано)
К-файли Mani №15-40 31мм 6шт
×
-
НК 024:2023:
31875 Розширювач ендодонтичний
Кількість
20 пачка
Період постачання
(не задано)
К-файли Mani №15-40 25мм 6шт
×
-
НК 024:2023:
31875 Розширювач ендодонтичний
Кількість
80 пачка
Період постачання
(не задано)
Пульпоекстрактори Perfect 25мм 10шт/пач
×
-
НК 024:2023:
31875 Розширювач ендодонтичний
-
НК 024:2023:
35784 Голка коренева зазубрена, багаторазового використання
Кількість
40 пачка
Період постачання
(не задано)
Про-файли SOCO SC Assorted №6 25мм
×
-
НК 024:2023:
31875 Розширювач ендодонтичний
Кількість
20 пачка
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума113 000.00 UAH