-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Драбини, сходи)
Тендер Prozorro UA-2018-09-11-000576-c
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Драбини, сходи)
Завершена
105 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 105.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 105.00 UAH
Номер:
7044f3e46f3d4748b8ea1e874864f29d
Внутрішній номер закупівлі:
2483962
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-11-000576-c
Замовник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька обл., Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Синча Роман +380624957307 tender@utes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
105 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
105.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
3 100.00 UAH
Період уточнення:
11.09.2018 10:35 - 18.09.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2018 10:35 - 28.09.2018 00:00
Аукціон:
28.09.2018 11:34 - 28.09.2018 11:55
Період кваліфікації:
28.09.2018 11:55 - 03.10.2018 14:50
Період завантаження договору:
28.09.2018 11:55 - 18.10.2018 11:55
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Драбини, сходи
Кількість
27 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Драбини, сходи
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Навітект
Оскарження: 28.09.2018 11:55 - 14.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38520400
-
Контактна особа:
Бахтіна Марина Іванівна +380612220690 navitekt@gmail.com
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Автозаводська, б.30, кв.141
Оскарження: 28.09.2018 11:55 - 14.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
104 016.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
104 016.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.10.2018 14:50
Документи
8
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМПАНІЯ СПЕРАНЦА
×
-
Код ЄДРПОУ:
21905768
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМПАНІЯ СПЕРАНЦА +380565220633 logistika@speranza-ua.com http://www.speranza-ua.com
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Жовті Води, 52201, м. Жовті Води, Дніпропетровська обл., вул. Гагаріна 34/30
Початкова пропозиція
104 994.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
104 994.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
5d8e6a0225a9429a86bb5bf59c0edfc9
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-11-000576-c-b1
Постачальник:
ТОВ Навітект
×
-
Код ЄДРПОУ:
38520400
-
Контактна особа:
Бахтіна Марина Іванівна +380612220690 navitekt@gmail.com
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Автозаводська, б.30, кв.141
Номер договору:
12/108
Сума договору:
104 016.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
19.10.2018 00:00
Статус:
Підписаний