• Відкриті торги
  • КЕП

код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Драбини, сходи)

код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Драбини, сходи)

104 016.00 UAH з ПДВ
Номер: 5d8e6a0225a9429a86bb5bf59c0edfc9
Ідентифікатор договору: UA-2018-09-11-000576-c-b1
Постачальник: ТОВ Навітект
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Опис: код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Драбини, сходи)
Номер договору: 12/108
Дата підписання: 19.10.2018 00:00
Період дії договору: 19.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 104 016.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 104 016.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Драбини, сходи
Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Кількість 27 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Драбини, сходи
Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Кількість 2 комплект
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті