• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Інженерно-геодезичні послуги з планово-висотного положення та визначення технічного стану підкранових колій електромостових кранів котлотурбінного цеху

Завершена

144 429.34 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 444.29 UAH
Номер: 9d6f3f3761b74c3786579ac3811f7754
Внутрішній номер закупівлі: 24832238
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-26-007193-a   
Замовник: ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»
Контактна особа: Петроченкова Наталія Миколаївна +380442776813 n.petrochenkova@tec4.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 144 429.34 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.03.2025 13:41 - 31.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 26.03.2025 13:41 - 03.04.2025 08:00
Період кваліфікації: 03.04.2025 08:00 - 08.04.2025 08:16
Період завантаження договору: 14.04.2025 00:00 - 24.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴144 429.34 Інженерно-геодезичні послуги з планово-висотного положення та визначення технічного стану підкранових колій електромостових кранів котлотурбінного цеху