-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інженерно-геодезичні послуги з планово-висотного положення та визначення технічного стану підкранових колій електромостових кранів котлотурбінного цеху
Тендер Prozorro UA-2025-03-26-007193-a
Завершена
144 429.34
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 444.29 UAH
мін. крок: 1% або 1 444.29 UAH
Період оскарження:
26.03.2025 13:41 - 31.03.2025 00:00
Нічого не знайдено.