-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Вироби з дроту (код 44310000-6 за ДК 021:2015) зварювальні матеріали (2 Лоти: Лот 1. Зварювальні матеріали в асортименті; Лот 2. Зварювальні матеріали спеціальні)).
Тендер Prozorro UA-2025-03-26-004392-a
Лот 1. Зварювальні матеріали в асортименті; Лот 2. Зварювальні матеріали спеціальні. Мова тендерної пропозиції - українська.
Завершена
123 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 428.10 UAH
мін. крок: 0.3% або 428.10 UAH
Номер:
4c4a9f41fb4e456fb391cf8026bf469d
Внутрішній номер закупівлі:
24829528
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-26-004392-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Богдана Фединець +380322919948 b.fedynets@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
123 950.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.03.2025 11:30 - 04.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2025 11:30 - 07.04.2025 11:00
Аукціон:
08.04.2025 13:30 - 08.04.2025 13:53
Період кваліфікації:
08.04.2025 13:53 - 30.04.2025 15:48
Період завантаження договору:
06.05.2025 00:00 - 16.05.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴109 680.00 Лот №1. Зварювальні матеріали в асортименті
- Лот №2 ₴14 270.00 Лот №2. Зварювальні матеріали спеціальні