• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Зварювальні матеріали (2 Лоти: Лот 1. Зварювальні матеріали в асортименті; Лот 2. Зварювальні матеріали спеціальні)

Оголошено тендер

123 950.00 UAH
Номер: 6329349879a44fef8bf3bd9704e4a51a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-30-011487-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Очікувана вартість: 123 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Зварювальні матеріали (2 Лоти: Лот 1. Зварювальні матеріали в асортименті; Лот 2. Зварювальні матеріали спеціальні)
Примітки: Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування: 30.12.2024 16:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума123 950.00 UAH