-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт мережі водопостачання протяжністю 3,5 км по вулицям ж/м Новий, Меліоративна, Спеціалістів, Солов’їна, Студентська, Молодіжна в с. Чумаки Чумаківської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області. Коригування (код ДК 021:2015:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2025-03-25-013118-a
Усі документи, що мають відношення до пропозиції, повинні бути складені українською мовою. Якщо в складі пропозиції надається документ складений іншою мовою, учасник надає документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою
Завершена
2 575 467.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 877.34 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 877.34 UAH
Номер:
dea82f7ab7b944e584f1fc46c2a076f1
Внутрішній номер закупівлі:
24823484
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-25-013118-a
Замовник:
Виконавчий комітет Чумаківської сільської ради Дніпровського району
×
-
Код ЄДРПОУ:
42148476
-
Адреса:
52024, Україна, Дніпропетровська область, с. Чумаки, вул. Шкільна, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Данилова +380508591058 vkchumaki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 575 467.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.03.2025 16:47 - 06.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.03.2025 16:47 - 09.04.2025 01:00
Період кваліфікації:
09.04.2025 01:00 - 14.04.2025 09:59
Період завантаження договору:
20.04.2025 00:00 - 30.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 575 467.00 Капітальний ремонт мережі водопостачання протяжністю 3,5 км по вулицям ж/м Новий, Меліоративна, Спеціалістів, Солов’їна, Студентська, Молодіжна в с. Чумаки Чумаківської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області. Коригування (код ДК 021:2015:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)