-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт мережі водопостачання протяжністю 3,5 км по вулицям ж/м Новий, Меліоративна, Спеціалістів, Солов’їна, Студентська, Молодіжна в с. Чумаки Чумаківської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області. Коригування (код ДК 021:2015:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
2 575 467.00
UAH
Номер:
6e2a0d0cacbe49deaea6cddc4bb791ba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-25-014947-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Чумаківської сільської ради Дніпровського району
×
-
Код ЄДРПОУ:
42148476
-
Адреса:
52024, Україна, Дніпропетровська область, с. Чумаки, вул. Шкільна, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Чумаківської сільської ради Дніпровського району
×
-
Код ЄДРПОУ:
42148476
-
Адреса:
52024, Україна, Дніпропетровська область, с. Чумаки, вул. Шкільна, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 575 467.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт мережі водопостачання протяжністю 3,5 км по вулицям ж/м Новий, Меліоративна, Спеціалістів, Солов’їна, Студентська, Молодіжна в с. Чумаки Чумаківської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області. Коригування (код ДК 021:2015:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Примітки:
Усі документи, що мають відношення до пропозиції, повинні бути складені українською мовою. Якщо в складі пропозиції надається документ складений іншою мовою, учасник надає документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
25.03.2025 16:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описсільський бюджет
Сума977 549.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписІнші субвенції з місцевого бюджету (субвенція з обласного бюджету до місцевих бюджетів на соціально-економічний розвиток окремих територій)
Сума1 597 918.00 UAH