-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Повітряні гвинтові компресори
Тендер Prozorro UA-2025-03-25-001939-a
186 ВО
Торги не відбулися
734 604.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 673.02 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 673.02 UAH
Номер:
beecb8bffba9452b8f53798bb7a37ad6
Внутрішній номер закупівлі:
24812431
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-25-001939-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравець Мілана Станіславівна 380997400870 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
734 604.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.03.2025 10:00 - 31.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.03.2025 10:00 - 03.04.2025 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴734 604.00 Повітряні гвинтові компресори