• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Повітряні гвинтові компресори

Оголошено тендер

734 604.00 UAH
Номер: 8fb9ae61125546ad8d0a65a3d28f02ed
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-25-000490-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Очікувана вартість: 734 604.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Повітряні гвинтові компресори
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 25.03.2025 08:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума734 604.00 UAH