• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Послуги їдалень, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади

Завершена

12 167 244.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 60 837.00 UAH
Номер: f2c767ed65764be8834e1e290d6938eb
Внутрішній номер закупівлі: 24809602
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-24-013824-a   
Замовник: Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
Контактна особа: Потічна Ганна Ярославівна +380983896631 zakupki.m.ehub@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 12 167 244.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.03.2025 18:28 - 29.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 24.03.2025 18:28 - 01.04.2025 10:00
Період кваліфікації: 01.04.2025 10:00 - 04.04.2025 15:39
Період завантаження договору: 10.04.2025 00:00 - 20.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 167 244.00 Послуги їдалень, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади