-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги їдалень, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади зокрема м. Маріуполя
Оголошено тендер
12 167 244.00
UAH
Номер:
947d86cb7d374bfda3c35bd1a839c584
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-24-016871-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42815794
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр.Миру, б.70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42815794
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр.Миру, б.70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
12 167 244.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги їдалень, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади зокрема м. Маріуполя
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.03.2025 17:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума12 167 244.00 UAH