-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
рентген захист нижньої частини тіла та рентгенозахисний одяг
Тендер Prozorro UA-2025-03-24-013762-a
Завершена
559 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 795.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 795.00 UAH
Номер:
a3461cf0e0c4431194875b09c78e3438
Внутрішній номер закупівлі:
24809545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-24-013762-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13815703
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Шептицького,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Блажкевич Мар'яна Павлівна +380980846929 likarna_zvit@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
559 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.03.2025 18:13 - 29.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.03.2025 18:13 - 01.04.2025 01:00
Аукціон:
02.04.2025 11:37 - 02.04.2025 12:00
Період кваліфікації:
02.04.2025 12:00 - 01.05.2025 18:00
Період завантаження договору:
07.05.2025 00:00 - 17.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴559 000.00 рентген захист нижньої частини тіла та рентгенозахисний одяг