-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
рентген захист нижньої частини тіла та рентгенозахисний одяг
Оголошено тендер
559 000.00
UAH
Номер:
45afd4305ccf427a8e2ff004f8e1a8c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-24-016921-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13815703
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Шептицького,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13815703
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Шептицького,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
559 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
рентген захист нижньої частини тіла та рентгенозахисний одяг
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.03.2025 18:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума559 000.00 UAH