-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Загальноосвітня школа I-III ступенів ( блоки «Б», «В», «Г») с. Неліпино Свалявського району – будівництво. Коригування»
Тендер Prozorro UA-2018-09-06-001751-a
Виконання загально будівельних робіт. Сума відповідно до бюджетних призначень на 2018 рік складає 819,00 тисяч гривень.
Завершена
5 827 827.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 29 139.14 UAH
мін. крок: 0.5% або 29 139.14 UAH
Номер:
d875b621b7f241a4a5c0d63106275ac7
Внутрішній номер закупівлі:
2480254
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-06-001751-a
Замовник:
Управління капітального будівництва облдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517297
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, площа Народна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Рущак +380956177994 ukb-oda@ukr.net http://www.carpathia.gov.ua/ua/publication/content/623.htm
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 827 827.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
29 139.14 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
29 000.00 UAH
Період уточнення:
06.09.2018 16:06 - 11.09.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2018 16:06 - 21.09.2018 17:00
Аукціон:
24.09.2018 14:59 - 24.09.2018 15:20
Період кваліфікації:
24.09.2018 15:20 - 28.09.2018 14:42
Період завантаження договору:
24.09.2018 15:20 - 14.10.2018 15:20
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Загальноосвітня школа I-III ступенів ( блоки «Б», «В», «Г») с. Неліпино Свалявського району – будівництво. Коригування»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
89308, Україна, Закарпатська область, Свалявський район, с. Неліпино, вул. Головна, 180
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім Універсал Україна"
Оскарження: 24.09.2018 15:20 - 09.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39060554
-
Контактна особа:
Беднарик Максим Миколайович 380506113726, 380506113726 td-universal@inbox.ru
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вулиця Сидоряка, будинок 9
Оскарження: 24.09.2018 15:20 - 09.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
5 798 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 798 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.09.2018 14:42
Документи
28
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю „Охоронні системи”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32737605
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю „Охоронні системи” +380501335269 ohsys@mail.ru http://ohsys.com.ua
-
Адреса:
Україна, 88000, Закарпатська обл., місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ПАРИЗЬКОЇ КОМУНИ, будинок 4
Початкова пропозиція
5 815 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 815 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
827461b15db2448b851908ebdc1d9705
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-06-001751-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім Універсал Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39060554
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вулиця Сидоряка, будинок 9
Номер договору:
1
Сума договору:
5 798 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 832 333.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.10.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
18.10.2018 15:00
Статус:
Виконаний