-
Відкриті торги
-
КЕП
«Загальноосвітня школа I-III ступенів ( блоки «Б», «В», «Г») с. Неліпино Свалявського району – будівництво. Коригування»
5 798 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
827461b15db2448b851908ebdc1d9705
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-06-001751-a-c1
Замовник:
Управління капітального будівництва облдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517297
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, площа Народна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім Універсал Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39060554
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вулиця Сидоряка, будинок 9
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
18.10.2018 15:00
Період дії договору:
18.10.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
5 798 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 966 466.60 UAH)
Оплачено:
5 798 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 966 466.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Загальноосвітня школа I-III ступенів ( блоки «Б», «В», «Г») с. Неліпино Свалявського району – будівництво. Коригування»
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
89308, Україна, Закарпатська область, Свалявський район, с. Неліпино, вул. Головна, 180
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
4cbc79cca9aa4e578c6591ecfa54bcb1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внести зміни до п. 4.3 та п. 4.4 розділу 4 “ВАРТІСТЬ РОБІТПОРЯДОКРОЗРАХУНКІВ” та викласти в наступні редакції:
“4.3 Для придбання матеріалів за рішенням Замовника може проводиться авансування робіт в сумі 30% від договірної ціни, але не більше ніж на 30 календарних днів.”
“4.4. Не використані протягом 30 календарних днів суми авансу повертаються Замовнику з моменту закінчення терміну його використання (30 календарних днів). В разі невиконання даного зобов’язання до Підрядника будуть застосовані штрафні санкції в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожен день використання бюджетних коштів понад обумовлений період використання авансу (понад 31 календарних днів), моментом звітування Підрядником про використання авансу є підписання Замовником поданих Підрядником актів виконаних робіт та довідки про вартість виконаних робіт.”
Авансування робіт (послуг) можливе за умовами наявності дозволу на попередню оплату головного розпорядника коштів відповідно до вимог постанови КМУ від 23.04.2014 р. № 117 “Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти”. При цьому загальна сума коштів, на яку здійснюється авансування, не може перевищувати 30 % від вартості річного обсягу робіт. Використаний аванс погашається на підставі актів виконаних робіт по формі КБ-2в та Довідки про вартість виконаних робіт по формі КБ-3 не пізніше 30 календарних днів від отримання відповідного авансу, підписаних уповноваженими представниками Сторін. По закінченні зазначеного терміну невикористані суми авансу повертаються Замовнику з нарахуванням річної відсоткової плати на рівні облікової ставки НБУ із застосуванням коефіцієнта 1,2, а у випадку несвоєчасного повернення (неповернення), Підрядник додатково сплачує пеню в розмірі облікової ставки НБУ за кожний день прострочення.”
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.10.2018 15:28
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
cce80c0994cd4664a070025adb7ce077
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Вартість підрядних робіт на 2019 рік складає 3853.0 тис. грн. відповідно до бюджетних призначень.
2. Продовження терміну виконання робіт до грудня 2020.
3. Календарні графіки додаються на період виконання робіт 2018-2020 роки та окремо на 2019 рік відповідно до бюджетрих призначень.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
13.02.2019 11:23
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ddeb578567e84ce2a677cc8a9f9813e0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни до договору в частині реквізитів підрядної організації.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
05.06.2019 14:57
Статус:
Опубліковано