• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з прибирання приміщень адміністративних будівель та прибудинкових територій

Завершена

589 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 947.50 UAH
Номер: b13792e216ed4e97996e9f32f541d735
Внутрішній номер закупівлі: 24791986
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-21-010501-a   
Замовник: Головне управління ДПС у Луганській області
Контактна особа: Юров Денис Юрійович +380633797017 duaudit@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 589 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.03.2025 15:14 - 28.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 21.03.2025 15:14 - 31.03.2025 01:00
Період кваліфікації: 31.03.2025 01:00 - 03.04.2025 16:46
Період завантаження договору: 09.04.2025 00:00 - 19.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴589 500.00 Послуги з прибирання приміщень адміністративних будівель та прибудинкових територій