-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень адміністративних будівель та прибудинкових територій
Оголошено тендер
589 500.00
UAH
Номер:
a237f2cd724e4dcd8686d7a2e8a15a8f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-19-015785-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління ДПС у Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082150
-
Адреса:
93401, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Енергетиків, будинок 72
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління ДПС у Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082150
-
Адреса:
93401, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Енергетиків, будинок 72
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
589 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання приміщень адміністративних будівель та прибудинкових територій
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
КПКВ:
3507010 Керівництво та управління у сфері податкової політики
Дата опублікування:
19.03.2025 16:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання приміщень адміністративних будівель та прибудинкових територій
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума589 500.00 UAH