-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливні брикети, паливні пелети
Тендер Prozorro UA-2018-09-12-000483-b
Завершена
720 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 720.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 720.00 UAH
Номер:
0cbe6fe6703c4943b9f95467cd9ec73d
Внутрішній номер закупівлі:
2477419
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-12-000483-b
Замовник:
Харківський національний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571096
-
Адреса:
61080, Україна, Харківська область, Харків, проспект Льва Ландау 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зайцев Олексій Леонідович +380577398049 mtzvhnuvd@gmail.com http://www.univd.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
720 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
720.00 UAH
Період уточнення:
12.09.2018 15:43 - 17.09.2018 15:48
Період прийому пропозицій:
12.09.2018 15:43 - 27.09.2018 15:48
Аукціон:
28.09.2018 12:06 - 28.09.2018 12:27
Період кваліфікації:
28.09.2018 12:27 - 01.10.2018 17:08
Період завантаження договору:
28.09.2018 12:27 - 18.10.2018 12:27
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливні брикети
Кількість
100 тонни
Період постачання
до 20.12.2018
паливні пелети
Кількість
92 тонни
Період постачання
до 20.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП КОНСТАНТИНОВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Оскарження: 28.09.2018 12:27 - 12.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2904708030
-
Контактна особа:
Константинов Олександр Володимирович +380672427466 2904708030@mail.gov.ua
-
Адреса:
61135, Україна, Харківська, Харків, Героїв Праці, б.48а, к.71
Оскарження: 28.09.2018 12:27 - 12.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
720 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
666 660.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.10.2018 17:08
Документи
17
Скарги
0
ФОП Михайлов Леонід Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2899612872
-
Контактна особа:
Михайлов Леонід Юрійович +380960276257 germanartem11@gmail.com
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Молочна, будинок 11, корпус 2, квартира 102
Початкова пропозиція
710 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
688 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
024b49569cd848099ef1875814d28922
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-12-000483-b-b1
Постачальник:
ФОП КОНСТАНТИНОВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2904708030
-
Контактна особа:
Константинов Олександр Володимирович +380672427466 2904708030@mail.gov.ua
-
Адреса:
61135, Україна, Харківська, Харків, Героїв Праці, б.48а, к.71
Номер договору:
936
Сума договору:
666 660.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
18.10.2018 00:00
Статус:
Підписаний