-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливні брикети, паливні пелети
666 660.00
UAH з ПДВ
Номер:
024b49569cd848099ef1875814d28922
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-12-000483-b-b1
Постачальник:
ФОП КОНСТАНТИНОВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2904708030
-
Контактна особа:
Константинов Олександр Володимирович +380672427466 2904708030@mail.gov.ua
-
Адреса:
61135, Україна, Харківська, Харків, Героїв Праці, б.48а, к.71
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
936
Дата підписання:
18.10.2018 00:00
Період дії договору:
18.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
666 660.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 666 660.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливні брикети
Кількість
100 тонни
Період постачання
до 20.12.2018
паливні пелети
Кількість
92 тонни
Період постачання
до 20.12.2018