• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Система РЕБ

Категорія Замовника: пункт 1 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.

Завершена

195 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 950.00 UAH
Номер: 817dfd13ae194b878a4bdebc7a9018e3
Внутрішній номер закупівлі: 24762410
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-19-010228-a   
Замовник: Млинівська селищна рада Дубенського району Рівненської області
Контактна особа: Олена Приступа +380365965484 lenadomanska24@gmail.com https://mlunivrada.rv.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 195 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.03.2025 15:45 - 24.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 19.03.2025 15:45 - 27.03.2025 00:00
Аукціон: 27.03.2025 11:05 - 27.03.2025 11:52
Період кваліфікації: 27.03.2025 11:52 - 02.04.2025 16:08
Період завантаження договору: 08.04.2025 00:00 - 18.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴195 000.00 Система РЕБ