-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система РЕБ
Оголошено тендер
195 000.00
UAH
Номер:
6ec4043c74b64ce28959ae0b2ed93a97
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-19-012546-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Млинівська селищна рада Дубенського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04386338
-
Адреса:
35100, Україна, Рівненська область, Млинів, вул. Народна, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Млинівська селищна рада Дубенського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04386338
-
Адреса:
35100, Україна, Рівненська область, Млинів, вул. Народна, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
195 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система РЕБ
Примітки:
Категорія: відповідно до п.1 ч.1. ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
19.03.2025 14:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума195 000.00 UAH