• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплект почесних відзнак Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету

Завершена

567 350.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 836.75 UAH
Номер: 732a9d8526aa4c488130f312ea23265d
Внутрішній номер закупівлі: 24751739
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-18-014382-a   
Замовник: Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради
Контактна особа: Шимченко Віта Олександрівна 380979543739 tender.bc@bc-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 567 350.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.03.2025 19:49 - 24.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 18.03.2025 19:49 - 27.03.2025 00:00
Період кваліфікації: 27.03.2025 00:00 - 31.03.2025 17:31
Період завантаження договору: 06.04.2025 00:00 - 16.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴567 350.00 Комплект почесних відзнак Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету