• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплект почесних відзнак Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету

Оголошено тендер

567 350.00 UAH
Номер: f0aa4ff4bfeb4714962ca15b642d970c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-18-017942-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради
Очікувана вартість: 567 350.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплект почесних відзнак Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагороди
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 18.03.2025 19:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума567 350.00 UAH