• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аналітичні стандарти, стандартні суміші, стандартні зразки

Всі документи, що готуються безпосередньо Учасником та надаються в складі тендерної пропозиції, викладаються українською мовою. Документи, які не готуються безпосередньо Учасником та надаються в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і будь якою іншою мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, Учасник надає переклад цього документа на українську мову. Переклад (або справжність підпису перекладача) мають бути засвідчені нотаріально або Учасником. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Завершена

330 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 300.00 UAH
Номер: a2d19a921503499fb12786f19981626d
Внутрішній номер закупівлі: 24737070
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-17-013443-a   
Замовник: Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби
Контактна особа: Любов Бригінець +380667190431 lbriginets@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 330 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.03.2025 19:26 - 22.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 17.03.2025 19:26 - 25.03.2025 00:00
Період кваліфікації: 25.03.2025 00:00 - 25.03.2025 20:26
Період завантаження договору: 31.03.2025 00:00 - 10.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴330 000.00 Аналітичні стандарти, стандартні суміші, стандартні зразки