• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Аналітичні стандарти, стандартні суміші, стандартні зразки

Оголошено тендер

330 000.00 UAH
Номер: 78c099e64da7401baf617007f6172a03
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-17-016623-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби
Замовник: Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби
Очікувана вартість: 330 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аналітичні стандарти, стандартні суміші, стандартні зразки
Примітки: Зміни до річного плану закупівель на 2025 рік
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 17.03.2025 19:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис0412030
Сума330 000.00 UAH