-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015: 31430000-9: Електричні акумулятори)
Тендер Prozorro UA-2025-03-17-007472-a
Торги не відбулися
11 560.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 57.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 57.80 UAH
Номер:
cd7bdab742fa42e9bb3c9327126ff0fa
Внутрішній номер закупівлі:
24731060
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-17-007472-a
Замовник:
9 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362844
-
Адреса:
64600, Україна, Харківська область, місто Лозова, пров.Виставочний, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Берко +380662424838 v.berko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 560.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.03.2025 14:03 - 22.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2025 14:03 - 25.03.2025 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 560.00 Автомобільні запчастини (ДК 021:2015: 31430000-9: Електричні акумулятори)