• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автомобільні запчастини (ДК 021:2015: 31430000-9: Електричні акумулятори)

Оголошено тендер

11 560.00 UAH
Номер: 30ac4dc3921f473c900cd55e586ed255
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-17-009606-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 9 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: 9 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 11 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автомобільні запчастини (ДК 021:2015: 31430000-9: Електричні акумулятори)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 17.03.2025 13:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума11 560.00 UAH