-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Будівництво сучасного центру надання адміністративних послуг в с.Тур'ї Ремети Перечинського району"
Тендер Prozorro UA-2018-09-18-000689-c
Завершена
5 195 234.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 103 904.68 UAH
мін. крок: 2% або 103 904.68 UAH
Номер:
5e23595ddbcb49e9a27672cd19c7c3aa
Внутрішній номер закупівлі:
2472919
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-18-000689-c
Замовник:
Тур'я-Реметівська сільська рада Перечинського району Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351280
-
Адреса:
89221, Україна, Закарпатська область, Перечинський р-н, с. Тур'ї Ремети, Вул. Тканка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайло Біган +380507873444 silrada.t_remety@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 195 234.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
103 904.68 UAH
Період уточнення:
18.09.2018 10:48 - 23.09.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
18.09.2018 10:48 - 03.10.2018 12:00
Аукціон:
04.10.2018 14:11 - 04.10.2018 14:32
Період кваліфікації:
04.10.2018 14:32 - 05.10.2018 10:08
Період завантаження договору:
04.10.2018 14:32 - 24.10.2018 14:32
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Будівництво сучасного центру надання адміністративних послуг в с.Тур'ї Ремети Перечинського району"
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 25.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Беркут"
Оскарження: 04.10.2018 14:32 - 16.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22103120
-
Контактна особа:
Галина Липчий +380673456162 pp.berkyt@meta.ua
-
Адреса:
90130, Україна, Закарпатська область, Іршавський район, село Ільниця, вул. 40-Р ПЕРЕМОГИ , будинок 138
Оскарження: 04.10.2018 14:32 - 16.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
4 365 558.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 365 558.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.10.2018 10:08
Документи
38
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАКАРПАТГАРАНТБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36732354
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАКАРПАТГАРАНТБУД" +380663477042 zakbud@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 89620, Закарпатська обл., Мукачівський район, село Ракошино, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 256
Початкова пропозиція
4 935 865.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 935 865.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
62
Скарги
0
Контракти
Номер:
03006cbb22774a6ca7e0459e9e9f37a4
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-18-000689-c-c1
Постачальник:
ПП "Беркут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22103120
-
Контактна особа:
Галина Липчий +380673456162 pp.berkyt@meta.ua
-
Адреса:
90130, Україна, Закарпатська область, Іршавський район, село Ільниця, вул. 40-Р ПЕРЕМОГИ , будинок 138
Номер договору:
12
Сума договору:
4 365 558.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 637 965.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.10.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
16.10.2018 15:00
Статус:
Виконаний