-
Відкриті торги
-
КЕП
"Будівництво сучасного центру надання адміністративних послуг в с.Тур'ї Ремети Перечинського району"
4 365 558.00
UAH з ПДВ
Номер:
03006cbb22774a6ca7e0459e9e9f37a4
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-18-000689-c-c1
Замовник:
Тур'я-Реметівська сільська рада Перечинського району Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351280
-
Контактна особа:
Михайло Біган +380507873444 silrada.t_remety@ukr.net
-
Адреса:
89221, Україна, Закарпатська область, Перечинський р-н, с. Тур'ї Ремети, Вул. Тканка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "Беркут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22103120
-
Контактна особа:
Галина Липчий +380673456162 pp.berkyt@meta.ua
-
Адреса:
90130, Україна, Закарпатська область, Іршавський район, село Ільниця, вул. 40-Р ПЕРЕМОГИ , будинок 138
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
12
Дата підписання:
16.10.2018 15:00
Період дії договору:
16.10.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
4 365 558.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 727 593.00 UAH)
Оплачено:
4 365 558.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 727 593.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Будівництво сучасного центру надання адміністративних послуг в с.Тур'ї Ремети Перечинського району"
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 25.12.2019
Внесені зміни
- Зміна №1 Додаткова угода №1 до Договору підряду №12 від 16 жовтня 2018 р.
- Зміна №2 Додаткова угода №2
- Зміна №3 Додаткова угода №3
- Зміна №4 Додаткова угода №5
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c6122ec075a142248c4060d3b28129e2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В розділі місцезнаходження та банківські реквізити Замовник додано ще один видатковий рахунок та зміна підписанта договорів
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №1 до Договору підряду №12 від 16 жовтня 2018 р.
Дата внесення змін до договору:
24.10.2018 16:44
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ab3aeade57a94ea3a49b21523868b1f6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У звязку із неотриманням у 2018 році коштів державного фонду регіонального розвитку та відповідно із зміною плану фінансування робіт на 2019 рік, сторони домовились внести наступні зміни до Договору підряду №12 від 16 жовтня 2018 року.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №2
Дата внесення змін до договору:
29.05.2019 16:24
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c280e51d9f184e9481be7ca64fa16919
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У звязку із неотриманням у 2018 році коштів державного фонду регіонального розвитку та відповідно із зміною плану фінансування робіт на 2019 рік, сторони домовились внести наступні зміни до Договору підряду №12 від 16 жовтня 2018 року.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №3
Дата внесення змін до договору:
24.06.2019 11:55
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
82206850f07a400bb08c64e4ef11fa49
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У звязку з отриманням додаткових коштів необхідних для оплати за виконані роботи
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №5
Дата внесення змін до договору:
23.12.2019 15:27
Статус:
Опубліковано