-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Системи розподілу відвідувачів
Тендер Prozorro UA-2018-09-11-002427-c
Системи розподілу відвідувачів
Завершена
380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 140.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 1 140.00 UAH
Номер:
f7fb6fd535864a6fb8ca3ce7e08dd0a8
Внутрішній номер закупівлі:
2472614
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-11-002427-c
Замовник:
Управління адміністрування послуг департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41041750
-
Адреса:
79006, Україна, Львівська область, Львів, площа Ринок
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кулинич Леоніда Павлівна 200322975832 vap@city-adm.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 140.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
11 400.00 UAH
Період уточнення:
11.09.2018 15:43 - 16.09.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2018 15:43 - 26.09.2018 18:00
Аукціон:
27.09.2018 14:15 - 27.09.2018 14:36
Період кваліфікації:
27.09.2018 14:36 - 28.09.2018 15:48
Період завантаження договору:
27.09.2018 14:36 - 17.10.2018 14:36
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Системи розподілу відвідувачів
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КЮСОЛЮШНС"
Оскарження: 27.09.2018 14:36 - 09.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41833367
-
Контактна особа:
Олександр Куницький +380504682045 kunitsky.alexander@gmail.com
-
Адреса:
03069, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГАЙОВА, будинок 14
Оскарження: 27.09.2018 14:36 - 09.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
378 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
378 240.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.09.2018 15:48
Документи
51
Скарги
0
ТОВ "ПРІНТЕК УКРАЇНА ЕЛ.ЕЛ.СІ."
×
-
Код ЄДРПОУ:
35442628
-
Контактна особа:
Андрій Владіміров +380674447171 a.vladimirov@printecgroup.com
-
Адреса:
01033, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА, будинок 101, ЛІТЕРА А
Початкова пропозиція
379 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
379 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
d8fa1d60d2a14b939472a4b0adfe69ef
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-11-002427-c-c1
Постачальник:
ТОВ "КЮСОЛЮШНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41833367
-
Контактна особа:
Олександр Куницький +380504682045 kunitsky.alexander@gmail.com
-
Адреса:
03069, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГАЙОВА, будинок 14
Номер договору:
№ 94
Сума договору:
378 240.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
17.10.2018 00:00
Статус:
Підписаний