• Відкриті торги
  • КЕП

Системи розподілу відвідувачів

378 240.00 UAH з ПДВ
Номер: d8fa1d60d2a14b939472a4b0adfe69ef
Ідентифікатор договору: UA-2018-09-11-002427-c-c1
Постачальник: ТОВ "КЮСОЛЮШНС"
Класифікатор ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: № 94
Дата підписання: 17.10.2018 00:00
Період дії договору: до 31.12.2018 00:00
Сума договору: 378 240.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 378 240.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Системи розподілу відвідувачів
Код ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнання
Кількість 3 комплект
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 79022, Україна, Львівська область, Львів, вул.Виговського, 32 На карті