-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Матеріали для дорожньої розмітки
Тендер Prozorro UA-2025-03-14-012933-a
Торги відмінено
35 144 113.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 351 441.13 UAH
мін. крок: 1% або 351 441.13 UAH
Номер:
d7726c84f05f48ad8b898e1977d90732
Внутрішній номер закупівлі:
24722593
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-14-012933-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДРЯДНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО РЕМОНТУ І БУДІВНИЦТВУ АВТОШЛЯХІВ М. ХАРКОВА "ШЛЯХРЕМБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359182
-
Адреса:
61004, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Москалівська, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Козир +380637439116 iu_kozyr@ukr.net http://drs.kh.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 144 113.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.03.2025 23:16 - 21.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.03.2025 23:16 - 24.03.2025 09:00
Аукціон:
25.03.2025 12:19 - 25.03.2025 12:42
Період кваліфікації:
з 25.03.2025 12:42
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
8b4e6aa9a4f041b78ec83a88583b1127
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Замовником було виявлено порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, які неможливо усунути в частині формування очікуваної вартості предмета закупівлі
Період оскарження:
01.04.2025 16:18 - 12.04.2025 00:00
Дата опублікування:
01.04.2025 16:18
Дата виконання:
12.04.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴35 144 113.33 Матеріали для дорожньої розмітки