-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Матеріали для дорожньої розмітки
Оголошено тендер
35 144 113.33
UAH
Номер:
7ee2f397180c424eae76dd9a5aad0440
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-14-014954-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДРЯДНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО РЕМОНТУ І БУДІВНИЦТВУ АВТОШЛЯХІВ М. ХАРКОВА "ШЛЯХРЕМБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359182
-
Адреса:
61004, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Москалівська, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДРЯДНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО РЕМОНТУ І БУДІВНИЦТВУ АВТОШЛЯХІВ М. ХАРКОВА "ШЛЯХРЕМБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359182
-
Адреса:
61004, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Москалівська, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
35 144 113.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Матеріали для дорожньої розмітки
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 Фарби
Дата опублікування:
14.03.2025 22:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума35 144 113.33 UAH