-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Перегородки сантехнічні
Тендер Prozorro UA-2025-03-14-009778-a
Завершена
175 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
Номер:
56010dc0d6ed4de9bdb25e534b85e8fb
Внутрішній номер закупівлі:
24719647
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-14-009778-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мосійчук Мирослава Миколаївна 380363668495 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
175 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.03.2025 15:02 - 28.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.03.2025 15:02 - 31.03.2025 13:00
Період кваліфікації:
31.03.2025 13:00 - 04.04.2025 10:35
Період завантаження договору:
10.04.2025 00:00 - 20.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴175 500.00 Перегородки сантехнічні