• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Перегородки сантехнічні

Оголошено тендер

210 600.00 UAH
Номер: d5866a379dfe4defb138dd04750ed624
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-13-007280-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 210 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Перегородки сантехнічні
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Дата опублікування: 13.03.2025 12:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума210 600.00 UAH