• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Парти "Трапеція", стільці та засоби навчання для початкової школи

Завершена

2 553 635.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 25 536.35 UAH
Номер: 2439cd8eeb5c4348bf0e9f2dace9d1d6
Внутрішній номер закупівлі: 2471473
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-14-003027-c   
Замовник: Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
Контактна особа: Цуркан Анастасія Сергіївна +380484121185 buh.rayoo@gmail.com http://izmrvo.ucoz.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 553 635.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 25 536.35 UAH
Період уточнення: 14.09.2018 17:22 - 19.09.2018 17:25
Період прийому пропозицій: 14.09.2018 17:22 - 29.09.2018 17:25
Аукціон: 01.10.2018 12:33 - 01.10.2018 12:54
Період кваліфікації: 01.10.2018 12:54 - 03.10.2018 09:10
Період завантаження договору: 01.10.2018 12:54 - 21.10.2018 12:54

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Парти "Трапеція"
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 665 штуки
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, пр-т Суворова,62 На карті
Стільці
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 665 штуки
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, пр-т Суворова,62 На карті
Набір «Мовний складник»
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 35 комплект
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, пр-т Суворова,62 На карті
Набір «Логіко-математичний складник»
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 35 комплект
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, пр-т Суворова,62 На карті
Набір «Природничо-науковий складник»
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 35 комплект
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, пр-т Суворова,62 На карті
Набір «Художньо-мистецький складник»
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 35 комплект
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, пр-т Суворова,62 На карті
Набір для конструювання з різними способами з'єднання механізмів (з шестернями)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 35 комплект
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, пр-т Суворова,62 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕМА КІДС»

Оскарження: 01.10.2018 12:54 - 14.10.2018 00:00
Початкова пропозиція 2 553 551.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 553 551.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.10.2018 09:10
Документи 36
Скарги 0
Фізична особа-підприємець Колікова Ольга Робертівна
Початкова пропозиція 2 553 635.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 553 635.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 12
Скарги 0

Контракти

Номер: 1e91d3bfe0c04b6084f484e4f6aec501
Ідентифікатор договору: UA-2018-09-14-003027-c-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕМА КІДС»
Номер договору: 232
Сума договору: 2 553 551.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 17.10.2018 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s