-
Відкриті торги
-
КЕП
Парти "Трапеція", стільці та засоби навчання для початкової школи
2 553 551.00
UAH з ПДВ
Номер:
1e91d3bfe0c04b6084f484e4f6aec501
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-14-003027-c-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕМА КІДС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39831287
-
Контактна особа:
Гуральчук Глеб Ярославович 380442282322, 380442282322 vemakids@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, вул. Велика Васильківська, буд.114
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
232
Дата підписання:
17.10.2018 00:00
Період дії договору:
17.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
2 553 551.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 553 551.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Парти "Трапеція"
Кількість
665 штуки
Період постачання
до 31.10.2018
Стільці
Кількість
665 штуки
Період постачання
до 31.10.2018
Набір «Мовний складник»
Кількість
35 комплект
Період постачання
до 31.10.2018
Набір «Логіко-математичний складник»
Кількість
35 комплект
Період постачання
до 31.10.2018
Набір «Природничо-науковий складник»
Кількість
35 комплект
Період постачання
до 31.10.2018
Набір «Художньо-мистецький складник»
Кількість
35 комплект
Період постачання
до 31.10.2018
Набір для конструювання з різними способами з'єднання механізмів (з шестернями)
Кількість
35 комплект
Період постачання
до 31.10.2018