-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціальний багатоканальний засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових сигналів «Skywer MR2»
Тендер Prozorro UA-2025-03-13-007130-a
Завершена
5 028 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 140.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 140.00 UAH
Номер:
77e2843725e84e8ebf1a9c06b4b3f8e7
Внутрішній номер закупівлі:
24702335
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-13-007130-a
Замовник:
К1412
×
-
Код ЄДРПОУ:
26598420
-
Адреса:
13131, Україна, Львівська область, Львівська, 13
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Момот Сергій Володимирович +380672689436 K1412.Lviv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 028 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2025 13:12 - 23.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2025 13:12 - 26.03.2025 13:17
Період кваліфікації:
26.03.2025 13:17 - 26.03.2025 14:41
Період завантаження договору:
01.04.2025 00:00 - 11.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 028 000.00 Спеціальний багатоканальний засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових сигналів «Skywer MR2»