-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальний багатоканальний засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових сигналів «Skywer MR2»
Оголошено тендер
5 028 000.00
UAH
Номер:
9a8f3d7dda204687b3162556f6e4835b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-13-006349-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
К1412
×
-
Код ЄДРПОУ:
26598420
-
Адреса:
13131, Україна, Львівська область, Львівська, 13
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
К1412
×
-
Код ЄДРПОУ:
26598420
-
Адреса:
13131, Україна, Львівська область, Львівська, 13
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
5 028 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціальний багатоканальний засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових сигналів «Skywer MR2»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнання
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
13.03.2025 11:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Спеціальний багатоканальний засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових сигналів «Skywer MR2»
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 01.09.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума5 028 000.00 UAH