• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вина

Вина мають поставлятися партіями за заявкою Замовника впродовж 2025 року. Перелік вин зазначено в Додатку 2 до ТД. Умови співпраці зазначено в Додатку 3 до ТД.

Завершена

1 200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
Номер: f2df61520fc841a3b06246718cbeab03
Внутрішній номер закупівлі: 24701334
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-13-005968-a   
Замовник: Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"
Контактна особа: Ткаченко Катерина Сергіївна 380956744251 molody-teatr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15930000-6 ВинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.03.2025 12:23 - 18.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 13.03.2025 12:23 - 21.03.2025 10:00
Період кваліфікації: 21.03.2025 10:00 - 21.03.2025 17:16
Період завантаження договору: 27.03.2025 00:00 - 06.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 200 000.00 Вина