-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вина
Тендер Prozorro UA-2025-03-13-005968-a
Вина мають поставлятися партіями за заявкою Замовника впродовж 2025 року. Перелік вин зазначено в Додатку 2 до ТД. Умови співпраці зазначено в Додатку 3 до ТД.
Завершена
1 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
Період оскарження:
13.03.2025 12:23 - 18.03.2025 00:00
Нічого не знайдено.