-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Перевезення та видалення код 18 01 01 відходів, 18 01 02 відходів, 18 01 03* відходів, 18 01 04 відходів, 18 01 06*відходів)
Тендер Prozorro UA-2025-03-13-002751-a
Завершена
354 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 770.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 770.00 UAH
Номер:
1824b787ecdb4c33b65511ff4196163c
Внутрішній номер закупівлі:
24698120
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-13-002751-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська лікарня №8" Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
00440221
-
Адреса:
69014, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Харчова, буд 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Насєкіна +380617023524 ml8-tender@ukr.net https://ml8.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
354 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2025 10:32 - 18.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2025 10:32 - 21.03.2025 08:00
Аукціон:
24.03.2025 14:36 - 24.03.2025 15:11
Період кваліфікації:
24.03.2025 15:11 - 27.03.2025 16:13
Період завантаження договору:
02.04.2025 00:00 - 12.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴354 000.00 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Перевезення та видалення код 18 01 01 відходів, 18 01 02 відходів, 18 01 03* відходів, 18 01 04 відходів, 18 01 06*відходів)