-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Перевезення та видалення код 18 01 01 відходів, 18 01 02 відходів, 18 01 03* відходів, 18 01 04 відходів, 18 01 06*відходів)
Тендер Prozorro UA-2025-03-13-002751-a
Завершена
354 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 770.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 770.00 UAH
Період оскарження:
13.03.2025 10:32 - 18.03.2025 00:00
Нічого не знайдено.