-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Визначення вмісту органічних та неорганічних забруднювачів в зразках води, ґрунту та атмосферному повітрі відповідно до коду ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
Тендер Prozorro UA-2025-03-12-014348-a
Завершена
3 368 185.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 840.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 840.93 UAH
Номер:
d7f13f1c7af4497eaa7417d72abc08ad
Внутрішній номер закупівлі:
24695038
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-12-014348-a
Замовник:
ННЦ "ІГА імені О.Н.Соколовського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497058
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, Харків, Чайковська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Саблук Наталія Олександрівна +380577041668 sabluk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 368 185.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.03.2025 20:47 - 18.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2025 20:47 - 21.03.2025 18:00
Період кваліфікації:
21.03.2025 18:00 - 25.03.2025 16:46
Період завантаження договору:
31.03.2025 00:00 - 10.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 368 185.00 Визначення вмісту органічних та неорганічних забруднювачів в зразках води, ґрунту та атмосферному повітрі відповідно до коду ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти